Medscape

Sektörel Mobil Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 37,9 MB
  • Version 5.11.3
  • Dil Türkçe
  • Firma WebMD
Sağlık alanında geliştirilmiş olan Medscape mobil uygulamasını IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz.

IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Medscape mobil uygulaması sağlık alanında geliştirilmiş başarılı bir uygulamadır. Uygulama ve içerikleri kullanıcılar için tamamen ücretsiz olup bilgilerde oldukça güvenilir kaynaklardan gelmektedir. 

Medscape, bakım noktasında hızlı ve doğru klinik cevaplar sağlar ve doktorlar, tıp öğrencileri, hemşireler ve diğer sağlık profesyonelleri için önde gelen tıbbi kaynaktır. Medscape Consult'u kullanarak, doktorlar vakaları paylaşmak, sorular sormak ve onların bilgi ve çeşitli deneyimlerinden yararlanmak için dünya çapında binlerce doktordan oluşan bir topluluğa erişebilirsiniz.

Klinik zorlukları tartışın ve cevapları her an yönetilen bir ortamda toplayın. Tıbbi anlamda sizlere faydalı bilgiler sunmak konusunda başarılı bir yol izleyen Medscape mobil uygulaması ile sizde faydalı içeriklere anında göz atabilirsiniz. Hastalıklar, ilaçlar, tıbbı destek vb. konularda Medscape uygulaması yanınızda olacaktır. 

Medscape uygulaması ücretsizdir. Medscape uygulamasını ilk kez kullandığınızda, oturum açma gereklidir. Medscape'de yeniyseniz, uygulamada ücretsiz bir hesap için kayıt olabilirsiniz.

 

Medscape indir
DİĞER SÜRÜMLER