Medscape

Sektörel Mobil Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28 MB
  • Version 4.6.3
  • Dil Türkçe
  • Firma WebMD
Sağlık alanında geliştirilen Medscape mobil uygulamasını Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirmeniz mümkündür.

Medscape mobil uygulaması başta hastalar ve doktorlar arasında bağlantı kurmak amacıyla geliştirip daha sonra oldukça geniş kitlelerin yardımına ulaşan başarılı bir mobil uygulama haline gelmiştir. Hastaların sorularına kolayca yanıt bulabilecekleri bu platformda tıp öğrencileri doktorların paylaşmış oldukları içeriklerden faydalanarak kendilerine katkı sağlayabilirler. 

Bununla birlikte ilaç bilgisi, hastalık bilgisi, makale ve daha bir çok bilimsel veriye ev sahipliği yapan Medscape mobil uygulaması Android  cep telefonlarınıza ücretsiz olarak sunuluyor. Sizde milyonlarca doktor arasından kendi doktorunuzu seçin ve onun Medscape üzerinden iletişime geçmenin yolunu bulun. Doğru sağlık bilgileri ile kullanıcılarına ışık tutan Medscape uygulaması ile sizde daha sağlıklı yaşayabilirsiniz. 

Uygulama ile; ilaç referans aracı ile ilaçları ve dozajları hızlı bir şekilde arayarak hangi ilacın neye yaradığını anında öğrenebilirsiniz. İlaç etkileşimi Kontrol cihazı ile istenmeyen ilaç kombinasyonlarından kaçınabilirsiniz. Genel olarak tıbbı anlamda yanınızda olacak olan Medscape uygulaması ilk kullandığınız anda sizden hesap açmanızı isteyecektir. Daha sonrasında her hangi bir işlem gerektirmeden uygulamadan faydalanabilirsiniz. 

Medscape indir
DİĞER SÜRÜMLER